Kurumsal

Yönetim kurulu başkanımız Sn.Behlül ŞİMŞEK’in de kurucuları arasında bulunduğu firmamız “Odabaşıoğulları” ünvanıyla 1988 yılında İstanbul / Bağcılar – Parseller’de biriket üretimiyle inşaat malzemeleri sektörüne adım atmıştır. Günümüz koşullarındaki sektör önceki yıllara oranla hızlı bir değişim ve gelişim göstermiştir. Firmamızda, bu gelişmelere ayak uydurarak öncelikle inşaat malzemelerinde ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Sektörde kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız çeşitli yaptırımlar uygulamıştır. Bağcılar ve çevre ilçelerdeki potansiyel müşteri grubuna daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla 1200 m2 lik kaba malzeme ve 750 m2 lik ince malzeme deposu hizmete açılmıştır. 2002 yılında, hedeflerine kurumsal bir yapıyla ulaşmak adına bir aile şirketi olan ” ODABAŞILAR OTO.ve İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.” kurulmuştur.

Sektörel anlamda hızlı bir büyüme gösteren firmamız buna paralel olarak aynı kurucularıyla 2006 yılında ” ODAŞ YAPI SAN.TİC.A.Ş.” ni bünyesine katarak mali yapısını güçlendirerek istihdam sağlamıştır. Firma genel müdürü Adem ŞİMŞEK, işletme müdürü İhsan ŞİMŞEK’dir.

ODAŞ YAPI, Türkiye ve dünyadaki gelişmelere paralel olarak yeni çıkan ürünleri genç, dinamik ve uzman teknik kadrosu ile araştırmakta ve değerli müşterilerimize tanıtımını yapmaktadır. Bu yenilikleri sayesinde inşaat sektörü; malzeme temininde karşılaştığı sorunları daha kolay aşmakta, alternatif ürünlerle müşterilerine daha çok seçenek sunmaktadır. Aynı zamanda firmamız gelişime açık yerleri takip ederek kaliteden ödün vermeden Güven ve Huzurla oturabileceğiniz inşaat projelerine imza atmaktadır. 1995 yılından itibaren çeşitli yerlerde projeler gerçekleştiren firmamız bu konuda da öncü olmak için gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Firmamız sahiplerinden Adem ŞİMŞEK’inde aralarında bulunduğu ORTAŞ GRUP AŞ firması 2006 yılında Strafor imalatıyla firmamıza farklı alanda hizmet vermeye başlamıştır. Tüm bu gelişmelerde bugüne kadar bizimle çalışarak firmamızın pazarda tanınması ve kabul edilmesine katkıda bulunan, siz sayın müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarız.

ODAŞ YAPI AŞ ve ODABAŞILAR OTO.LTD.ŞTİ. geçmişten gelen güçlü yapısı ve tecrübesiyle geleceğe güvenle bakmaktadır.

 • NEDEN BİZ

  ODAŞ YAPI; kazanımlarını, tedarik ve dağıtım kalitesini yükseltmek için kullanır.

 • VİZYONUMUZ

  Seçkin çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerimize güvenilir,yüksek kaliteli çözümler sunan bir şirket olmak,kişi veya kurumların inşaat sektörü alanında duyduğu ihtiyaçları hızlı bir şekilde sağlayan öncü bir marka olmak.

 • MİSYONUMUZ

  Teknolojisi yüksek yapılarda yer almak adına şirketimize rekabet üstünlüğü getirecek,katma değer katacak politikalar doğrultusunda İş,İnsan ve proje boyutunda sürekli gelişim sağlamak.

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

  Sektörde Önce Kalite anlayışı ile hareket etmek.
  Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.
  Yenilikleri yakından takip ederek sürekli gelişim içinde olmak.
  Çevre,İş sağlığı ve Güvenliği konusunda tehlike ve riskleri en aza indirmek
  Takım olgusunu bozmadan maksimum verimde çalışmak, fark yaratmak.
  İş ortaklarıyla verimli işbirliği ile Sektörde öncü olmak.