Hakkımızda

ODAŞ YAPI, 1988 yılından itibaren İstanbul / Bağcılar İlçesinde Tüm kaba İnşaat Malzemeleri Toptan ve Perakende satışı ile sektöründe hizmet vermektedir.Bir Aile şirketi olan firmamız bölgesinde tanınmış bir firma olarak sürekli değişim ve gelişim göstermiştir.Bir Aile şirketi olan firmamızın Kurucuları Behlül ŞİMŞEK,Adem ŞİMŞEK ve İhsan ŞİMŞEK’dir.

ODAŞ YAPI, Sürekli gelişen sektöre ayak uydurarak öncelikle inşaat malzemelerinde ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Türkiye ve dünyadaki gelişmelere paralel olarak yeni çıkan ürünleri genç, dinamik ve uzman teknik kadrosu ile araştırmakta ve değerli müşterilerimize tanıtımını yapmaktadır. Bu yenilikleri sayesinde inşaat sektörü; malzeme temininde karşılaştığı sorunları daha kolay aşmakta, alternatif ürünlerle müşterilerine daha çok seçenek sunmaktadır. Sektörde ‘Güven’ ve ‘Kaliteli Hizmet’ anlayışı ile yola çıkan firmamız Kurumsal bir yapıyla siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına Lojistik ağını sürekli arttırarak ‘Zamanında Hizmet’ anlayışına öncelik vermektedir.

ODAŞ YAPI, Kaliteden ödün vermeden Güven ve Huzurla oturabileceğiniz modern yapılara da firmamız kuruluşu olan ‘ODSGRUP’ adıyla imza atmaktadır. Firmamız Sektörde gelişen ve değişen yenilikleri projelerinde kullanarak müşterilerine bu fırsatları sunmaktadır.

ODAŞ YAPI, geçmişten gelen güçlü yapısı ve tecrübesiyle geleceğe güvenle bakmaktadır.

Tüm bu gelişmelerde bugüne kadar bizimle çalışarak firmamızın pazarda saygın olarak tanınmasına ve kabul edilmesine katkıda bulunan, siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.